راهنما خرید سمند سورن | مزایا و معایب سورن

مزایا و معایب سورن

توی این مقاله میخوام صرفا راجع به مزایا و معایب سورن صحبت کنم که یه مقدار با چشم باز بری سمت خرید سمند سورن و تصمیم بگیری با این هزینه واست خوبه یا نه.

خب سمند سورن خیلی مزایای خوبی داره مثلا اینکه ماشین خوبیه، جای مناسبی داره، امکانات خوبی داره، ترمز های خوبی داره و موتورش EF7 هستش و خب خیلی وقته این موتور هست و میشه گفت موتور پیچیده ای نیست و علمی و تجربی مکانیک ها یاد گرفتن تعمیرات این خورو رو و خیالت از این بابت ها راحت باشه. 

از این مزایا که بگذریم سمند سورن معایبی هم داره که اولیش میتونه کمیاب بودن بعضی از قطعاتش باشه که شاید یکم سخت تر از بقیه خودرو های ایرانی گیر بیاد و یکم اذیتت کنه. 

یکی دیگه از معایبی که این خودرو داره میتونه قطعات نسبتا گرون این خودرو باشه که نسبت به خودرو های داخلی و سمند که من میخوام سوار بشم یکم قطعات گرون تری داره.

از معایب دیگه این ماشین طراحی تقریبا قدیمیه؛ درسته که من گفتم نسبت به رقبا طراحی و امکانات خوبی رو در اخیار من قرار میده ولی خب سمند از روی 405 طراحی و تولید شد و سورن هم نمونه فیس لیفت شده سمند بود که وارد بازار خودرو شده و طراحی نسبتا قدیمی داره.

بیشتر بخوانید  تفاوت انواع سمند با هم چیه؟!

از معایب بزرگ سورن میتونم به سنگین بودن اتاق اشاره کنم که در کنار امکاناتش، اتاق سنگینی داره و همین باعث میشه به اصطلاح ماشین لش باشه و چابکی خودروهای دیگه مثل 206 رو نداشته باشه.

در کل من سعی کردم مزایا و معایب سورن رو به طور خیلی کوتاه و خلاصه راجع بهش صحبت کنم که بدونی چه مسائلی ممکنه داشته باشه. میتونی یه سرچ کنی و امکاناتش رو ببینی. منم سعی میکنم در آینده یه مقاله راجع به هزینه های نگهداری سمند سورن بنویسم ولی خب فکر میکنم مفید و خلاصه از مزایا و معایب سورن اینجا صحبت کردم.

مرسی که تا اینجا همراهم بودی اگر نظر یا پیشنهادی داشتی همین پایین برام کامنت بزار.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =